+90(216) 629 66 66
info@pmrmakina.com
Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok.Metropol...
Takipte Kalın:

PMR Makine, Mobilya İmalat Sektörünün Tercihi

PMR Makine 20 yılı aşkın sektör deneyimi ve mutlu müşteri portföyü ile, başta mobilya imalat sektörü olmak üzere birçok sektöre boya makinaları konusunda kaliteli çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz; sadece boya makinaları satmak değil, yatırımları sırasında müşterilerimize en doğru makina önerilerini sunarak üretim verimliliğini arttırarak firmalara katma değer sağlamaktır. Müşterilerimize boyahane kurulumlarındaki fizibilite çalışmalarında teknik destek vererek sorunsuz çalışan boya hatları kurulması ana hedefimizdir.

PMR Makine, Uzakdoğu’nun en büyük ve kurumsal makine üreticisi firmalarının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. Türkiye Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz firmalar , roller coater (silindir) hatları, curtain coater (Perde makinası / Lak dökme) hatları, otomatik sprey makinaları, komple sprey UV hatları, profil sarma makinaları ve PUR laminasyon hatları da üretmektedirler. PMR Makine, mobilya imalat sektörünün yanı sıra; parke, cam, tencere ve daha birçok sektörün  ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan, yüksek kaliteli ve güvenilir boya makineleri sunmaktadır.Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan PMR Makine, satış sonrası hizmetleri ile de müşterilerine sınırsız destek vermektedir.

Daha fazla bilgi için PMR Makine internet sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.